SİLECEK ÇEŞİTLERİ

Aracınızı en iyi durumda tutmak istiyorsanız, düzenli araç bakımının önemli olduğunu biliyoruz Oktay Oto Cam olarak; oto cam silecekleri ürün gruplarımız ile montaj uygulaması yapıyoruz.

Ön cam silecek lastiklerini en az altı ayda bir değiştirmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Çoğu sürücü bu bıçakların performansını verilmiş olarak alıyor ve gerektiğinde kapatılmalarını sağlamanın önemini anlamıyor.

Uyumluluk: Muhtemelen bildiğiniz gibi, her araç farklı boyutta ve ön cam sileceği türüne ihtiyaç duyar. Bu nedenle, tek bir modelin her türlü araca uyacak çeşitli seçenekleri olması yararlı olur. Bir silecek ne kadar uyumlu olursa, o kadar çok puanlanır.
Kurulum Kolaylığı: Ön cam sileceklerinizi kendiniz kolayca değiştirebilmelisiniz. Bu yüzden, minimum yaygara veya güçlükle takılabilecek silecekleri tercih ettik.
Temizleme İşlemi: Sileceklerin asıl amacının, ön camınızı temiz tutmak olduğu düşünüldüğünde, sileceklerin her birinin çeşitli temizleme eylemlerini inceledik. Camı en temiz tutan bıçaklar daha yüksek puan aldı.
Dayanıklılık: şimdi, ön cam silecekleri parçalara biraz maruz kalıyor, bu yüzden mevcut en dayanıklı olanlara sahip olmanız şart. Bu yüzden güneşe, yağmura vb. Maruz kalmasına rağmen en uzun süre dayanacak olan silecekleri düşündük.

Online Satış
error: